Croll & Denecke luffa seebialus

3.70 

3 makset 1.23€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

100% looduslik ja keskkonnasõbralik luffast alus, mis sobib nii tahketele šampoonidele, palsamitele kui ka tükiseepidele.

Muuda tellimus metsa-positiivseks

Jah! Soovin istutada 3€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

Kirjeldus

See luffa seebialus on 100% looduslik ja suurepärane alternatiiv näiteks plastist või kergesti purunevatele seebialustele. Kuivatatud käsnkõrvitsa loomulikult poorne struktuur võimaldab liigsel veel läbi imbuda ning tahke šampoon, palsam või tükiseep kuivab kiiremini ning kestab kauem.

Luffa ehk käsnkõrvits on kõrvitsaliste sugukonda kuuluv taim, mille vili meenutab välimuselt kurki või suvikõrvitsat. Aasia köögis kasutatakse selle taime vilju ka söögitegemiseks, aga selleks sobivad vaid noored viljad. Kuivanud käsnkõrvitsa viljal on tugev kiuline struktuur ja hea veeimavus, mis teevad sellest suurepärase seebialuse.

Mõõdud: 12cm x 8,2cm.
Luffa seebialus on tugevate õmblustega, mis hoiavad ära hargnemist.

Pärast luffast seebialuse kasutusaja lõppu ei tarvitse sul muretseda selle edasise käekäigu pärast-  käsnkõrvits laguneb sobivas keskkonnas (näiteks kodune kompostikast) juba 30 päeva jooksul.

Täpsemalt luffa ehk käsnkõrvitsa kohta saad lugeda meie Ökomoni blogist.

Arvustused (0)